165 brutto/h NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka produkcja czekolady fabryka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 marca 2021 03:06

Fabryka słodyczy z Oslo poszukuje pracowników na produkcję czekolady. Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Oferta tylko dla osób przebywających już w Norwegii.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 12

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracodawca na początku zapewnia przeszkolenie wraz z treningiem
  • prace będą rozdzielane na bieżąco, zgodnie z aktualnymi brakami kadrowymi i na podstawie predyspozycji kandydatów
  • zadania będą polegały na: obsługiwaniu, myciu i konserwacji urządzeń produkcyjnych, kontroli jakości, dbaniu o ciągłość procesów produkcyjnych, wykonywaniu drobnych zadań w szybkim tempie ręcznie przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • gotowość do pilnego wyjazdu i podjęcia pracy w Norwegii
  • niezawodność, pracowitość
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • motywacja, zaangażowanie
  • świetne zorganizowanie
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie przejrzystej umowy
  • płatne zamieszkanie w cenie 4000 NOK od osoby
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • norweską umowę o pracę

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

produksjonsarbeider/4/21

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 990605dc763e51d0