156,80/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz na magazynie z odzieżą bez języka hurtownia we Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 października 2020 03:35

Propozycja zatrudnienia od zaraz na magazynie hurtowni odzieżowej z Fredrikstad. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień oraz pakowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Stawka godzinowa: 156,80 NOK na godzinę pracy brutto

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie jako pomocnik na magazynie odzieżowym
  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie zamówień, obsługa sprzętów magazynowych, rozkładanie dostaw, przygotowywanie wysyłek, pilnowanie ładu, współpraca z innymi firmami

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość pracy zmianowej, szczególnie na zmianie nocnej
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • norweską umowę o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy na 3 miesiące z opcją przedłużenia na stałe
  • płatny urlop
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • w stołówce pracowniczej istnieje opcja wykupienia dań w przystępnych cenach

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 7905f9c5522d51cd