do ustalenia NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz na platformie wierniczej Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 marca 2015 18:46

Aktualnie firma z Oslo prowadzi nabór pracowników do platformy wiertniczej. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz ze znajomością języka angielskiego przy produkcji i izolowaniu rur.

Stanowisko: Pracownik platformy wiertniczej

Miejsce zatrudnienia: Oslo

Zarobki: Stawka do uzgodnienia

Termin: praca od 01.04.2014

Opis stanowiska:

  • Oferta dotyczy pracy na platformie wiertniczej.
  • Obowiązkiem pracownika będzie manualne izolowanie rur, dbanie o prawidłowość i nieprzerwanie ciągłości produkcyjnej.

Wymagania:

  • posiadanie ukończonego kursu bezpieczeństwa (BOSIET)
  • praktyczna umiejętność ręcznego izolowania rur
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie aktualnych badań lekarskich

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w dużej firmie
  • umowa tymczasowa
  • wysokie stawki godzinowe
  • bezpłatny przelot z Polski do Norwegii
  • zapewnione bezkosztowo zamieszkanie oraz pełne wyżywienie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie CV oraz dokumentów potwierdzających doświadczenie i kwalifikacje na poniżej podany adres kontaktowy:

  • kamila@teamvikaren.dk

Przyjmujemy wyłącznie wiadomości i CV w języku angielskim.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23f2j4/

ID ogłoszenia: 485514805954f62