od 155/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 czerwca 2022 00:33

Od zaraz oferta aktualnej pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Oslo dla sprzątaczek i sprzątaczy z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu. Oczekiwana znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka mieszkań i domów

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: od 155 NOK brutto

Obowiązki:

  • sprzątanie mieszkań i domów klientów prywatnych z użyciem profesjonalnych sprzętów oraz detergentów

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziane własne auto
  • przyjazne nastawienie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra sprawność fizyczna
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • samochód służbowy do dyspozycji w godzinach pracy
  • dopłacanie do auta prywatnego użytkowanego w celach służbowych
  • duża liczba godzin pracy
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • prawo do płatnego urlopu
  • świadczenia socjalne
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • norweską umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • możliwość zorganizowania odpłatnego zamieszkania na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, które spełniają podane kryteria proszone o kontakt pod podany poniżej adres e-mail.

beata.norwegia@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 698629b43033d3be