do ustalenia NOK

Oferty pracy Norwegia MECHANIK samochodów ciężarowych Oslo

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 listopada 2013 03:14

Poszukiwany mechanik samochodów ciężarowych gotowy do podjęcia pracy w Norwegii (okolice Oslo). Aktualna oferta przy naprawie oraz diagnostyce ciężarówek i autobusów. Wymagany języka angielski lub norweski.

Agencja pracy Eterni Norge,
Aktualnie poszukuje ludzi do pracy na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
TRUCK MECHANIC

Miejsce pracy: Norwegia,
Pełny etat

Opis stanowiska pracy:
Naprawa, diagnostyka i serwis ciężarówek lub autobusów

Nasze wymagania:
– Co najmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie napraw samochodów ciężarowych lub autobusów
– Wykształcenie w zawodzie
– Język angielski albo norweski na poziomie komunikatywnym warunek konieczny

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
– Pewny etat
– Praca w dynamicznym zespole szybko rozwijającej się firmy

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę wysyłać CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem pod adres pracuj.in.norway@gmail.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy spełniają nasze wymagania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

ID ogłoszenia: 575527abc54228d3