do ustalenia NOK

Oferty pracy w Norwegii na magazynie od zaraz przy rozładunku Stryn

  • Miasto: Stryn
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 września 2013 00:47

Hurtowania ze Stryn poszukuje od zaraz osobę do pracy w Norwegii na magazynie przy załadunku, rozładunku pakowaniu towarów. Ogłoszenie adresowane do pracowników z doświadczeniem w podobnej pracy.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Stryn, Norwegia
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
– załadunek towaru na samochody oraz rozładunek z samochodu na magazyn za pomocą wózka paletowego
– ważenie, mierzenie oraz pakowanie paczek (przygotowanie do wysyłki)
– dbanie o czystość miejsca pracy
– praca na zamianę dzienną

Kwalifikacje pracownika:
– doświadczenie w pracy na magazynie
– mile widziana osoba z uprawnieniami na kierowanie pojazdami ciężarowymi
– dobra kondycja i siła fizyczna
– osoba elastyczna odpowiedzialna, która nie boi się porannego wstawania do pracy
– umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
– pracę na warunkach norweskich
– konkurencyjne wynagrodzenie
– przyjazne i otwarte środowisko pracy

Jeśli jesteś zainteresowany zarejestruj swoje CV online w www.personalhuset.no niezwłocznie i zaznacz o jaką pracę się ubiegasz (Lagermedarbeider).

źródło oferty: www.finn.no
 Link: http://bit.ly/15JTzax

ID ogłoszenia: 938522cc64d5c0ef

11 komentarzy na “Oferty pracy w Norwegii na magazynie od zaraz przy rozładunku Stryn”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowany Państwa ofertą, jestem osobą otwartą, uczciwą, posiadam prawo jazdy kat B,C. Angielsi podstawowy. Tel kontaktowy 603-080-401 Łukasz

  2. Dzień Dobry, interesuje mnie Państwa oferta pracy, mam 38 lat posiadam prawo jazdy kat B, C, C+E , karta do tachografu cyfrowego , uprawnienia na wózek widłowy , angielski podstawowy . Doświadczenie w pracy na wózku widłowym , 6 miesięcy kierowca kat C .
    kontakt 048 606-232-256 Maciek.

  3. Witam, Mam 25 lat i posiadam doświadcznie w pracy na magazynie które zdobyłem w Holandii, jestem bardzo zainteresowany waszą oferta pracy, władam językiem Amkielskim w stopniu średniozaawansownym, jestem osobą mobilną i gotową do wyjazdu w każdej chwili, Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury z wyrazami szacunku N.Piotrowski

    e-mail: norbex13@gmail.com

    kontakt:(+48) 733 407 362

  4. Witam, mam 30 lat i 10-letnie doświadczenie w pracy związanej na magazynie.
    Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy, w razie zainteresowania się moją osobą proszę o kontakt tel.792-611-949 lub droga mailową dzynek@op.pl
    Pozdrawiam…

  5. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą, z wykształcenia jestem logistykiem posiadam doświadczenie na dużych magazynach, produkcyjnych i dystrybucyjnych. Pozwolenie na wózki prawo jazdy kat. B, proszę o kontakt 502600287. mail witek0091@wp.pl
    Pozdrawiam

  6. Pawel_Prostacki na 12 września 2013 @ 17:25

    Witam,

    z chęcią podejmę się tej pracy, posiadam doświadczenie pracy na wózku widłowym oraz pracy na magazynie towarów, byłem również kierownikiem magazynu. Mam czynne prawo jazdy kat. B. Jestem osobą zdeterminowaną do pracy.
    Proszę o kontakt:

    pawelprost@gmail.com

    Dziękuję

  7. Witam Serdecznie ! 🙂 Posiadam Uprawnienia oraz doświadczenie w Pracach Magazynowych , jako operator wózków widłowych jak i ładowarek teleskopowych , znam J. angielski w stopniu umożliwiającym kontakt

  8. Na samym dole jest napisane ,, jesli jestes zainteresowany zarejestruj swoje cv na … ,, ale po co czytać , skoro mozna od razu walnąc cos tutaj :P:P

  9. Witam pracowałem już we Włoszech jako magazynier i kierowca tira .Posiadam prawo jazdy kat B C C,E oraz uprawnienia na wózki i koparki oraz uprawnienia spawalnicze. W Polsce jezdziłem na chłodniach załadunki rozładunki wszystko sam robiłem , praca nocna czy wstawanie wcześnie rano to żaden problem. jestem silny sumienny i bez nałogów .Jestem szczerze zainteresowany tą lub podobną posadą prosze o kontakt. tel 516377332

  10. Witam
    Jestem zainteresowany pańską ofertą .
    Mam na imię Sebastian , mam 23 lata .
    Spełniam wszystkie wyżej wymienione wymagania. Posiadam odpowiednie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku .Jestem punktualny , zdyscyplinowany , szybko się uczę oraz aklimatyzuje się w nowych warunkach . Dodatkowo swobodnie operuje jezykiem angielskim oraz posiadam prawo jazdy kat.B , swój samochód . Dostępny od zaraz

    Kontakt : 788907929 lub dejvid702@yahoo.com

  11. witam mogę wyjechac od zaraz kontakt 796 414 987 Dawid Wolski pozdrawiam