Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

136,40 /h NOK

Oferty pracy w Norwegii przy pakowaniu na magazynie od zaraz (Bergen)

 • Miasto: Bergen
 • Kraj: Norwegia
 • Opublikowany: 13 czerwca 2013 03:03
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferty pracy w Norwegii przy pakowaniu na magazynie od zaraz (Bergen)

Opis

Dla firmy logistycznej z Bergen szukamy do pracy w Norwegii od zaraz na magazynie przy pakowaniu, zbieraniu i kompletowaniu zamówień oraz pracach związanych z rozładunkiem i załadunkiem dostaw. Oferta dla osób z komunikatywnym językiem angielskim – nie wymagana znajomość norweskiego.

Pierwszeństwo w rekrutacji będą miały osoby posiadające doświadczenie w pracy magazynowej, lub osoby z wykształceniem kierunkowym np. w logistyce.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Bergen, Norwegia
Zarobki: 136,40 NOK/h

Zadania:
– prace związane z załadunkiem i rozładunkiem
– przygotowanie paczek do wysyłki (pakowanie, paletowanie)
– kompletowaniu towaru na magazynie zgodnie z zamówieniem (system picking by voice)
– wprowadzanie stanów magazynowych do komputera

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
– mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
– siła i sprawność fizyczna
– atutem będą uprawnienia na wózek widłowy
– umiejętność pracy w grupie – komunikatywność i otwartość

Oferujemy:
– zakwaterowanie na czas umowy próbnej (3 miesiące)
– pracę w oparciu o umowę bezpośrednio z norweską firmą
– bezpłatne szkolenia zawodowe i kursy
– możliwość stałej współpracy
– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą i spełniające podane wymagania prosimy o składnia aplikacji drogą elektroniczną do dni 15.06.

Z wybranymi osobami skontaktujemy się po terminie zakończenia rekrutacji.

Uwaga od administracji:

Oferta bez podanego numeru agencji pracy, czy strony internetowej. Prosimy naszych użytkowników o zachowanie szczególnej ostrożności! W przypadku próby oszustwa prosimy o kontakt z administracją.

ID ogłoszenia: 9351b912c0e6607

Linki sponsorowane

38 komentarzy na “Oferty pracy w Norwegii przy pakowaniu na magazynie od zaraz (Bergen)”

 1. magdzialena na 13 czerwca 2013 @ 14:57

  Szanowni Państwo!
  Wraz z moją przyjaciòłką poszukujemy pracy w Norwegii. Jesteśmy młode (23-34lata), silne, zmotywowane, punktualne i bardzo pracowite. Posługujemy się angielskim w stopniu zaawansowanym. Bardzo szybko się uczymy. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod nr telefonu 0048 797292771 lub pod mailem: magdalena.moraczynska@wp.pl
  Pozdrawiamy!

 2. magdzialena na 13 czerwca 2013 @ 14:58

  23-24 lata*

 3. studenciak na 13 czerwca 2013 @ 15:02

  Witam,
  Mam na imię Adam jestem 20-letnim studentem. Jestem studentem I roku . Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Jestem osobą otwartą na ludzi i świat, szybko się uczę oraz jestem wysportowany, nie obawiam się ciężkiej pracy. Znam język angielski na poziomie upper intermediate. Posiadam prawo jazdy kat. B. Posiadam doświadczenie w pracy na magazynie.
  tel 602 235 642

 4. Witam! Jesteśmy młodym małżeństwem poszukującym pracy w Norwegii.Mamy doświadczenie w pracy za granicą( 4 lata pracowaliśmy w Holandii głównie na produkcji), język angielski znamy komunikatywnie. Oboje mamy prawo jazdy kategorii B, oraz posiadamy własne auto.Chętnie podejmiemy naukę języka norweskiego, jesteśmy osobami komunikatywnymi i odpowiedzialnymi.Silni fizycznie.Gotowi do podjęcia pracy od zaraz. Proszę o kontakt na e-maila paulinka115@op.pl
  pozdrawiam

 5. Mam na imię Jacek. Aktualnie mieszkam w Bergen. Poszukuje pracy. Skończyłem technikum mechaniczne o profilu budowa maszyn. Mam doświadczenie w pracy na magazynie w firmie Topex Tools. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Mój norweski numer telefonu to: 41154473
  Jacek S.

 6. Witam, poszukuję pracy za granicą, jestem studentem, pracowałem ponad połroku jako magazynier.

 7. Marcin Giergiel na 13 czerwca 2013 @ 16:39

  Dzień dobry. Mam na imię Marcin mam 26 lat. Jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą.
  Mam duże doświadczenie w pracach magazynowych ponieważ pracowałem zarówno w Polsce jak i zagranicą. Największe doświadczenie w branży logistycznej zdobyłem w holenderskiej dużej spółce Bakker Logistiek. Do moich obowiązków należało m.in rozładunek tirów za pomocą wózków jezdniowych EPT, skanowanie za pomocą skanera jak i rozwożenie tych palet na alejki i segregacja ich . Ze względu na dobrą znajomość języka angielskiego do moich obowiązków należało również wprowadzanie faktur , danych , towaru do systemu i koordynacja małej grupy pracowników do 5-6 osób w tym wózkowych – wózki wysokiego składowania typu Reach truck wózek boczny i Combi truck. Koordynacja małej grupy miała miejsce w razie nieobecności mojego holenderskiego supervisora. Jestem bardzo chętny do nauki języka norweskiego i zdobycia wszelkich uprawnień aby być cennym pracownikiem w państwa firmie. Szukam dobrej pracy na stałe i zrobię co w mojej mocy aby państwo byli ze mnie zadowoleni. Prosze o kontakt pod numerem 534-598-723.
  Nie widzę żadnego adresu mailowego na który mógłbym wysłać aplikację więc napisałem zapytanie. W razie chęci kontaktu ze mną proszę telefon lub wysłanie maila na adres marcin_giergiel@o2.pl

 8. W odpowiedzi na Państwa ofertę pracy pragniemy wyrazić nasze duże zainteresowanie proponowaną pracą. Uważamy, że jesteśmy idealnymi kandydatami na oferowana przez Państwa pracę z kilku powodów:
  -jesteśmy osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi,
  -doświadczeniem w tego typu pracy, ambitnymi, młodymi i nie bojącymi się podjąć wyzwania i ciężkiej pracy,
  -ze względu na naszą dobrą znajomość języka angielskiego możemy pracować w zespole międzynarodowym,
  -jeśli to potrzebne, szybko i z przyjemnością uczymy się nowych rzeczy,
  -wiemy co to ciężka praca i od pierwszego dnia się takiej spodziewamy,
  -jesteśmy zgraną grupa znamy się dość długo
  Możliwość wyjazdu od zaraz na okres 3 miesięcy (tak jak w ogłoszeniu) i/lub dłużej.

  Imię i nazwisko: Mateusz Kuźma, Patryk Wegner
  Wiek: 19 lat
  Znajomość angielskiego: upper-intermediate
  Telefon: (+48) 790563933
  E-mail: mateuszkuzma94@gmail.

 9. Witam!
  Mam na imię Paweł.
  Jestem zainteresowany ofertą pracy.
  Małżeństwo w wieku przed 30-ką.
  Kontakt do mnie : paw84k@tlen.pl
  tel +48 535695324

 10. Jestem świeżo upieczonym absolwentem kierunku logistycznego. Odbywałem miesięczne praktyki w polskiej firmie na magazynie oraz pracowałem na magazynie w Holandii podczas zeszłych wakacji. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe oraz jestem zdeterminowany do pracy w Norwegii. Na okres 3 miesięcy jak i na dłużej. Mam 20 lat. Żywię nadzieję na kontakt. Oczywiście na wszystko posiadam potwierdzenie w formie dokumentów, które mogę przedstawić po kontakcie. Język angielski nie sprawia mi problemów.

  konrad340@gmail.com
  726824075

 11. Witam Nazywam się Marek, jestem zainteresowany wraz z moim kuzynem waszą ofertą pracy. Mam 23 lata, posiadam 2-letnie doświadczenie w pracy na produkcji i magazynie w dużym przedsiębiorstwie produkcyjno-handlowych (branża butelkowa), posiadam uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym (m.in. wózki widłowe), a także półroczne doświadczenie w operowaniu wózka widłowego w owej firmie (piętrowanie na magazynach palet euro i innych niestandardowych o masie od 100kg – 1250kg na wysokość do 4m, załadowywanie palet na samochody ciężarowe itp.), znam język angielski w stopniu komunikatywnym. Kuzyn lat 31 też posiada uprawnienia na wózki widłowe z napędem silnikowym i włada j. angielskim w stopniu komunikatywnym. Nadgodziny, czy praca w systemie 3-zmianowym nie jest dla nas problemem, jesteśmy bez nałogowymi i energicznymi facetami. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zatrudnieniem nas to prosiłbym o kontakt:

  Imię i nazwisko: Marek Olejarz
  Tel.: (+48) 692 348 081
  e-mail: marekole2@wp.pl lub konieckoki@wp.pl

 12. Dwie studentki w wieku 21 lat podejmą pracę od zaraz lub od połowy lipca. Jesteśmy sumienne, zorganizowane i pracowite. Mamy duże doświadczenie w pracy również za granicą. Znajomość angielskiego na poziomie zaawansowanym.
  Kontakt: maya.13@wp.pl
  +48 515 921 530

 13. Witam,
  Jesteśmy dwójką silnych i odpowiedzialnych mężczyzn. Posiadamy uprawnienia na wózki widłowe, wydane przez UDT, oraz kilkumiesięczne doświadczenie w pracy na magazynie i poczcie. Nie boimy się podjąć żadnego wyzwania, a każdą prace wykonujemy dokładnie i sumiennie. Jesteśmy bystrzy i dynamiczni oraz potrafimy bardzo szybko się uczyć. Posiadamy szereg umiejętności przydatnych przy tej pracy takie jak:
  – Obsługa komputera
  – Praca na skanerze
  – Język angielski na poziomie komunikatywnym
  – Umiejętność pracy w zespole
  Jesteśmy zdeterminowani do wyjazdu za granice na każdy okres czasu. Posiadamy prawo jazdy kat. B i własny środek transportu tak więc, jesteśmy w stanie podjąć prace na wszystkie zmiany. Z chęcią podejmiemy się nauki języka norweskiego nawet na własną rękę.

  kontakt:
  Tomasz Witczak 25 lat
  791670577
  drechno@gmail.com

  i Marcin Piechota 23 lata
  510237835
  reiq90@gmail.com

 14. Witam,
  jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Mam ponad 3-letnie doświadczenie w pracy
  na magazynach w Anglii w tym również jako order picker. Od trzech lat pracuję przez wię-
  kszą część każdego roku w magazynach Marks&Spencer na stanowisku Warehouse Operator . W zakres moich obowiązków wchodzi : rozładunek i załadunek naczep za pomocą counterbalance lub PPT, zabezpieczenie towaru na paletach i przygotowanie do wysyłki, relokacja wewnątrz magazynowa , praca przy użyciu skanera i programów maga-
  zynowych. O pracy na magazynie wiem chyba wszystko , sam ją organizuje w okresach
  wzmożonego ruchu dla grup pracowników , pracując na stanowisku Team Leader.
  Mam uprawnienia B,C,CE,T,wózki widłowe i komunikatywny jęz.angielski.
  Jestem gotowy do wyjazdu własnym samochodem w każdym terminie.
  Proszę o kontakt. Telefon. (+48) 797820998
  E-mail abielecki71@poczta.onet.eu

 15. morris0124 na 14 czerwca 2013 @ 17:21

  Witam
  Jestem bardzo zainteresowany pańską ofertą pracy.
  Uważam że nadaje się do tej pracy gdyż znam język angielski i posiadam uprawnienia na wózek widłowy oraz jestem sumienny i pracowity. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.
  e-mail : filipbrzuchacz@interia.pl

 16. Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy. Spełniam większość wymagań na to stanowisko:
  -doświadczenie w pracy na magazynie
  -sprawność fizyczna (duża wytrzymałość)
  -odporność na stres
  -na co dzień pracuje w grupie osób, komunikatywność i umiejętność zarządzania wolnym czasem i powierzoną praca.
  -jeżyk angielski na poziomie bardzo dobrym

  mail: mirekmts@gmail.com

 17. Witam
  Podstawowe informacje:
  Mam 37 lat.
  Ponad 3 lata doświadczenia na magazynie(szczeble pracownik magazynowy(rozładunek + kompletacja zamówień)team leader,kierownik zmiany).
  Uprawnienie na wózki widłowe.
  Język angielski w stopniu dobrym.
  email grzelu1@wp.pl

 18. witam,

  mam 24 lata posiadam doświadczenie w pracy na magazynie,oraz placu które zdobyłem pracując w Anglii (załadunek,rozładunek)
  Język anglielski w stopniu dobrym.
  Duża sprawność fizyczna.
  Obecnie pracuję na stanowsku sprzedawca magazynier w sklepie z akcesoriami meblowymi.

  Proszę o kontakt pod podany adres e-maila:woja17@wp.pl

  pozdrawiam,

  Wojciech

 19. Marcin Kasprzak na 15 czerwca 2013 @ 09:45

  Witam.
  Mężczyzna 25 lat.
  Od 5 lat pracuje jako pracownik produkcji lecz do moich obowiązków należy również obsługa magazynu.
  Uprawnienia na wózki widłowe.
  Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  Młody, energiczny, nie bojący się ciężkiej pracy, szybko uczący się i zmotywowany do pracy za granicą. Polecam się.
  e-mail: mskasprzak@wp.pl
  Pozdrawiam Marcin Kasprzak

 20. Jestem zainteresowany ofertą pracy.
  Mail do mnie kamild341@o2.pl
  biegły język angielski i doświadczenie w pracy na magazynach.
  Pozdrawiam i czekam na informacje.

 21. Witam,
  jestem studentem 3 roku Mechaniki i Budowy Maszyn na AGH. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe (kat. II WJO), prawo jazdy kategorii B oraz znam język angielski. Jestem uczciwym, sumiennym i pracowitym człowiekiem. Szybko się uczę jak przystało na studenta. Interesowałaby mnie praca w okresie od 05.07 do 01.09 2013 roku. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
  Z poważaniem
  Łukasz Ladowski

 22. kontakt e-mail luki6628@wp.pl

 23. Dzień dobry,
  Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Jestem inżynierem Logistyki, ukończyłem studia na kierunku logistyka o specjalności Transport w Logistyce. Obecnie podjąłem studia uzupełniające również na kierunku Logistyka, dlatego nie są mi obce zagadnienia związane z gospodarką magazynową. Ta praca pozwoliłaby na zdobycie cennego doświadczenia. Mam 22 lata oraz jestem osobą bez nałogów. Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną, nie bojącą się podjąć wyzwań i ciężkiej pracy. Ukończyłem kurs języka angielskiego na poziomie B2 – średniozaawansowany co pozwala w łatwy sposób komunikować się w zespole międzynarodowym. Zgłaszam możliwość wyjazdu od zaraz na okres 3 miesięcy lub nawet dłużej.
  Jeżeli Państwo wyrazili by chęć zainteresowania moją kandydaturą proszę podesłać e-mail w celu przesłania Państwu CV w dalszym etapie rekrutacji. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia i odpowiedź na e-mail: krauzw@wp.pl ,bądź telefonicznie 781206371.
  Z poważaniem
  Wojciech Krauz

 24. witam, jestem zainteresowany oferowaną przez Państwa pracą, z wykształcenia jestem technikiem logistyki, ostatnie 5 lat pracowałem na magazynie, dwukrotnie byłem w norwegi, język angielski w stopniu komunikatywnym . Konatkt do mnie tel. 519567577 e-mail pabllo1master@gmail.com

 25. Witam,
  od 4 lat pracuję jako magazynier, dodatkowo oczywiście uprawnienia na wózki i bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  Proszę o kontakt 730996674, Michał.

 26. Piotrek123 na 16 czerwca 2013 @ 23:17

  Witam, jestem bardzo zainteresowany państwa ofertami. Mam 25 lat, status studenta, bez nałogów. Dobrze posługuje sie językiem angielskim, prawo jazdy kat B. Do miejsca pracy bez problemu dojade swoim środkiem transportu, mogę przyjechać z kolegą (takie same kwalifikacje jak ja). Bardzo zależy mi na podjeciu jakiejkolwiek z przedstawionych ofert. Pracowałem kilka miesięcy temu w Norwegii (prace wykończeniowe), mam tez doświadczenie w pracach przy zbiorach i w polu.
  kontakt stonka.polna@gmail.com
  telefon: 691 869 877

 27. Witam!, mam 25 lat, jestem studentem, bez nałogów, zdrowy i przyzwyczajony do ciężkiej pracy. angielski w stopniu dobrym, prawo jazdy kat B. Jestem bardzo zmotywowany i ogromnie zależy mi na podjęciu pracy w Norwegii. Pracowałem już w tym kraju, posiadam doświadczenie w pracach rolniczych. Do miejsca pracy dojade swoim środkiem transportu
  kontakt lasica21056@wp.pl
  telefon: 788 166 805

 28. Witam.
  Jesteśmy zainteresowani państwa ogłoszeniem- ona 20, on 21 lat. Posługujemy sie angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
  Posiadamy doświadczenie przy różnego rodzaju ciężkiej pracy min. na magazynie w Angii.
  Prosimy o kontakt na adres e-mail : p.pinezka@wp.pl

 29. marekkraw1 na 17 czerwca 2013 @ 14:35

  Witam!
  2 studentów (mężczyźni, 23 lata) chętnie podejmie tą pracę. Jesteśmy osobami silnymi fizycznie, wytrzymałymi i odpornymi na trudne i zmienne warunki pracy. Nie jest nam obca ciężka praca fizyczna. Posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji połączonej z pracami magazynowymi, jak i samymi magazynowymi. Posiadamy własny samochód. Znajomość języka angielskiego (oboje prawo jazdy kat. B).
  Prosimy o kontakt pod nr tel. 502732943 lub mailowo marekkraw1@gmail.com

  Pozdrawiamy
  Marek Krawczyk
  Łukasz Koczor

 30. Witam, jesteśmy para (chłopak 24 lata, dziewczyna 22 lata). znamy język angielski w stopniu komunikatywnym. Mamy doświadczenie w pracy przy zbiorach w Norwegii. Posiadamy własny środek transportu. Szybko się uczymy i jesteśmy przygotowani na ciężką pracę z pełnym zaangażowaniem. Pozdrawiam, Przemysław Kubicki. tel. 721 150 167. @ kubik310@wp.pl

 31. Jestem zainteresowany podjęcie pracy wraz z kolegą od początku lipca.
  Kontakt: lh77x7@gmail.com
  722 258 586

 32. witam pracuje na stanowisku magazynier od ok półtora roku posiadam umiejętności pracy w magazynie oraz pakowaniu,angielski znam w stopniu dobrym,kursy na wózki kat I, prawojazdy A,B jestem bardzo zmotywowany,sumienny,punktualny,ponadto mogę dojechać własnym autem.Pozdrawiam i liczę na kontakt.Tel. 531502489

 33. Witam jestem zainteresowany pojęciem pracy od początku lipca.
  Język angielski:C1
  Kontakt: lh77x7@gmail.com
  722258586
  Doświadczenie w pracy za granicą: 1,5 roku

  Wyjazd wraz z kolegą również władającym językiem angielskim.

  Proszę o kontakt.

 34. grzechu151 na 22 czerwca 2013 @ 09:57

  Witam

  Jestem zainteresowany panstwa ogloszeniem.
  Pracowalem jako magazynier i w drukarni i mam nie male doswiadczenie.
  Mam 26 lat i poszukuje pracy w Norwegi.
  Jestem osoba pracowita i bez nalogów.
  Jezyk angielski na poziomie komunikatywnym ,caly czas sie ucze.

  Kontakt:
  tel 530 607 265
  e-mail grzegorzt.1987@o2.pl

 35. Kasia i Dagmara na 6 lipca 2013 @ 12:41

  Witam,
  jesteśmy dwiema studentkami Fizjoterapii, wiek 23 lata, które pilnie potrzebują pracy za granicą DYSPOZYCYJNE OD ZARAZ DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA. Jesteśmy, młode, zdrowe, bardzo odpowiedzialne za powierzone zadania i funkcje, szybko się uczymy i potrafimy szybko dostosować do nowego otoczenia i sytuacji, nie boimy się ciężkiej pracy fizycznej, pracowałyśmy już przy zbiorach runa leśnego w Szwecji, przy winobraniu we Francji, oraz w sortowni warzyw i owoców. Jesteśmy spokojne, bez nałogów, język angielski na poziomie średniozaawansowanym, jesteśmy zdeterminowane do podjęcia pracy.

  Jeśli są Państwo jeszcze zainteresowani i oferta jest aktualna to bardzo prosimy o kontakt –

  dziukdagmara@gmail.com lub kakapech90@o2.pl
  lub telefonicznie +48 511608056 lub +48 509422986

  Pozdrawiamy,
  Katarzyna i Dagmara.

 36. Krystian233 na 8 lipca 2013 @ 00:16

  Witam. Mam na imię Krystian. Posiadam wykształcenie wyższe (licencjat) z dziedziny Międzynarodowy transport i Handel Morski, doświadczenie w pracy fizycznej, na magazynie, w warsztacie samochodowym tak w Polsce jak i za granicą. Dobra znajomość języka Angielskiego. Posiadam uprawnienia na wózek widłowy. Jestem zainteresowany pracą sezonową oraz stałą. tel. 513 847 963

 37. Robert532 na 10 lipca 2013 @ 19:01

  Witam!
  Jestem zainteresowany podjęciem pracy. Jestem studentem (20 lat), obecnie znajduję się w Norwegii więc pracę mogę rozpocząć natychmiast, mówię płynnie w języku angielskim, mam prawo jazdy kat. B, świetnie radzę sobie w pracy z ludźmi, zespołem, a powierzone mi zadania wykonuje sumiennie. Pracowałem jako pracownik fizyczny i jestem gotów na podjęcie pracy w takim charakterze. Dodatkowo szybko się uczę, jestem osobą komunikatywną i otwartą.

  Moje dane kontaktowe:
  e-mail: robert.drozd@o2.pl
  tel: +48 533 081 902

  Pozdrawiam Robert

 38. mbaran321 na 22 lipca 2013 @ 00:20

  Witam.

  Maciej (23 lat). Jestem zainteresowany podaną ofertą pracy.

  – Skończyłem Technikum Górnicze w specjalności technik mechanik, naprawa i eksploatacja maszyn górniczych.
  – Posiadam doświadczenie związane z pracą na produkcji obsługując pakowalnie mechaniczne.
  – Jestem osobą znającą język angielski w stopniu komunikatywnym
  – Posiadam ogromny zapał i chęci do pracy

  Jeżeli zainteresowała państwa moja osoba prosze o niezwłoczny kontakt
  pod adres:

  mbaran321@wp.pl

  Pozdrawiam

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.