169/h brutto NOK

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy przeprowadzkach Tønsberg

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 listopada 2017 17:47

Propozycja zatrudnienia od zaraz, dla Polaków przy przeprowadzkach. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia w Tønsbergu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Tønsberg, Norwegia

Stawka godzinowa: 169 NOK na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy przeprowadzkach dla klientów indywidualnych – prywatnych a także firm
  • często wyjazdy poza miasto – również wyjazdy z noclegiem
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wsparcie zespołu przy zabezpieczaniu rzeczy klientów, przenoszenie, pakowanie, rozładunek, załadunek itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.C
  • zdolności manualne
  • umiejętność do pracy w zespole
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • uniform roboczy
  • opcję korzystania z norweskich świadczeń socjalnych
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie przy relokacji i zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • pełny etat
  • norweską umowę o pracę
  • terminowe wypłacanie pensji

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym
doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.pl

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 91759fddd43b2180

3 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy przeprowadzkach Tønsberg”

  1. proszę o Tel. 667 417 579 Andrzej

  2. Witam
    Jestem zainteresowany i proszę o kontakt telefoniczny pod nr. telefonu
    503050034
    Pozdrawiam

  3. lukas123478 na 4 stycznia 2018 @ 16:53

    Witam .Jestem zainteresowany i proszę o kontakt pod numerem 663102372