140/h NOK

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii bez języka sortowanie odzieży dla par od zaraz Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2019 02:09

Bez znajomości języka zatrudnienie w Trondheim dla chętnych przy sortowaniu odzieży używanej. Oferta fizycznej pracy w Norwegii dla par z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Trondheim

Wynagrodzenie: 140 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w sortowaniu odzieży oraz sprzętu używanego
  • obowiązkiem pracownika będzie ręczne rozdzielanie ubrań pod kątem jakościowym
  • zadania są wykonywane w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zręczność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • sumienność, odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy – rozróżniania materiałów, części garderoby itp.
  • pełna samodzielność
  • punktualność

Zapewniamy:

  • norweską umowę próbną na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia umowy i podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, związanych z podjęciem legalnego zatrudnienia
  • dodatki do pensji podstawowej – np. dofinansowanie dań w kantynie pracowniczej
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione dla pracowników (dla par wspólne pokoje)
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca sierpnia 2019. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

email: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 9015d60ffd37b78f

1 odpowiedź na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii bez języka sortowanie odzieży dla par od zaraz Trondheim”

  1. Adrian Kowalczyk na 25 sierpnia 2019 @ 21:03

    Szukam wraz z dziewczyną pracy w Norwegii na każdym stanowisku, jesteśmy gotowi wyjechać od zaraz! Kontakt 690829027 lub vrozax@gmail.com