od 150/h +napiwki NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez języka dostawca pizzy-kierowca kat.B Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lutego 2021 02:17

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Oslo dla kierowcy kat.B przy dostarczaniu pizzy. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego, ale komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Obecnie nie ma możliwości podjęcia legalnej pracy dla osób przyjeżdżających z terytorium Polski, w związku z tym oferta kierowana jest do osób przebywających już w Norwegii.

Stanowisko: Dostawca pizzy – kierowca kat. B

Termin: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: od 150 NOK na godzinę pracy brutto plus dodatki i napiwki

Opis stanowiska pracy:

  • praca na stanowisku kierowcy we włoskiej restauracji z Oslo
  • obowiązkiem będzie rozwożenie ciepłych dań do klientów

Oczekiwania:

  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • zdolność do nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy wieczorami i w weekendy
  • własne auto (preferowane małe auta na gaz)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wsparcie przy wdrażaniu się i przeszkolenie w języku polskim
  • odpłatne zamieszkanie, zapewnione przez pracodawcę na miejscu w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące próbne
  • dla najlepszych osób możliwość podjęcia stałej współpracy
  • wyżywienie w postaci pizzy w każdy dzień roboczy
  • dobre wynagrodzenie oraz napiwki od klientów
  • zwrot kosztów za paliwo, amortyzację, a także naprawy (niektóre) i ubezpieczenie auta
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

mateusz.roguski@onet.pl

ID ogłoszenia: 3136026e02a4e083