do uzgodnienia NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii pomocnik przy sprzątaniu z j. angielskim Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 lutego 2016 19:43

Firma z Oslo zatrudni młode i pracowite kobiety na stanowisko pomocnika przy sprzątaniu domów, mieszkań, innych obiektów. Oferta pracy w Norwegii z językiem angielskim.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Start pracy: ustalany bezpośrednio z każdą osobą

Opis stanowiska pracy:

  • Sprzątanie domów, mieszkań oraz różnych obiektów zleconych przez przełożonego
  • początkowo pracodawca zapewnia tylko kilka godzin pracy na tydzień, jednak z czasem liczba godzin ulegnie zwiększeniu

Oczekujemy:

  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • chęci i możliwości zatrudnienia na stałe
  • dobra znajomość języka angielskiego oraz mile widziany norweski – jednak norweski nie jest konieczny
  • zaradność, pracowitość, zorganizowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w długotrwałej perspektywie
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • praca głównie w tygodniu, jednak czasami możliwe zlecenia w weekendy

Aplikacja:
Drogie kandydatki, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz zdjęcia na poniższy adres kontaktowy:

  • martyna.grabarczyk@10g.pl

Nie wysyłamy wiadomości odmownych.

ID ogłoszenia: 40956c729d0aaf87