163,80/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz pakowanie przekąsek bez języka 2018 Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 marca 2018 15:58

Aktualna od zaraz propozycja pracy w Norwegii przy pakowaniu przekąsek solonych w fabryce z Bergen. Ogłoszenie dla osób bez znajomości języka od marca 2018 z zakwaterowaniem zapewnionym płatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do pakowania przekąsek solonych

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Stawka godzinowa: 163,80 NOK na godzinę pracy

Start: od zaraz, wyjazd jeszcze w marcu 2018

Obowiązki:

  • nieskomplikowana praca w fabryce z Bergen przy pakowaniu przekąsek solonych – np. paluszków, krakersów, orzeszków itp.
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za kontrolę jakości produktów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • punktualność i możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • wsparcie przy formalnościach
  • solidne warunki zatrudnienia i sprawdzonego pracodaecę
  • pomoc przy rekrutacji, tłumaczenie dokumentów itp
  • płatne zamieszkanie zapewnione w cenie 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie w oparciu o 3 miesięczną umowę o pracę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pp/03/18. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 885aa501a30e3d1

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz pakowanie przekąsek bez języka 2018 Bergen”

  1. Czy możliwe jest zatrudnienie na okres od początku lipca lub końca czerwca?