173,20/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu mrożonek bez języka Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 listopada 2018 05:04

Oferujemy zatrudnienie w Stavanger również dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu mrożonek. Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii od zaraz przy taśmie na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz mrożonek

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Zarobki: 173,20 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce spożywczej
  • obowiązkiem pracownika będzie dbanie o czystość, przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowaniu żywności
  • praca wykonywana będzie w warunkach chłodniczych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zaangażowanie, sumienność, zorganizowanie
  • atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych niskiego składowania

Zapewniamy:

  • rzetelnego pracodawcę i wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • opieka koordynatora Polaka
  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • pełne ubezpieczenie, prawo do urlopu, świadczenia socjalne
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • odzież oraz niezbędne środki ochronne

Aplikacja:
Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego online:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger”.

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 3215bf9d59cb60e0