155/h+zakwaterowanie NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz sprzątanie domów i mieszkań Stavanger 2021

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2021 02:25

Ogłoszenie pracy w Norwegii aktualnej od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Stavanger ze znajomością języka angielskiego na stanowisku sprzątaczki lub sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Stavanger, Norwegia

Zarobki: 155 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zadania wykonywane będą samodzielnie
  • do zadań należy sprzątanie w domach i mieszkaniach klientów prywatnych
  • prace polegają na odkurzaniu, myciu powierzchni, odkamienianiu, wycieraniu kurzy, wstawianiu prania, itd.

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie
  • pracowitość, odpowiedzialność, przykładanie uwagi do detali
  • sumienność
  • wysoka kultura osobista
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych, pomoc przy tłumaczeniach niezbędnych do podjęcia legalnej pracy w Norwegii
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • wdrożenie w obowiązki
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na podany poniżej e-mail.

Proszę się spieszyć bo praca jest od zaraz, aktualnie jedna z Pań, która dla mnie pracowała jest na urlopie macierzyńskim, a zleceń jest dużo i ciągle przybywa.

domanskajustyna82@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 3636079c258931bd