164 /h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii sprzątanie w hotelu 3* dla pokojówki od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 października 2016 00:36

Możliwość zatrudnienia w 3* hotelu z Fredrikstad przy sprzątaniu. Norwegia praca do podjęcia od zaraz na stanowisku pokojówki ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka w hotelu – pokojówka
Termin: start od zaraz
Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia
Zarobki: 164 NOK na godzinę brutto

Zakres zadań:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie zajmował się porządkowaniem pokoi gościnnych wraz z toaletami oraz sprzątanie części ogólnodostępnych
  • przeszkolenie stanowiskowe będzie trwało jeden dzień

Oczekiwania:

  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • świetna organizacja czasu pracy
  • kreatywność, samodzielność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u norweskiego pracodawcy do podjęcia od zaraz
  • wysokie wynagrodzenie
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • tanie obiady w firmowej stołówce
  • rozwój i w przyszłości możliwość awansu
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: “Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 96657fcd6642a86a