min. 100/h NOK

Ogłoszenie sezonowe Norwegia praca przy zbiorach borówek od sierpnia 2018 Jessheim

  • Miasto: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 stycznia 2018 03:32

Propozycja podjęcia sezonowej pracy w Norwegii od sierpnia 2018 dla chętnych bez znajomości języka norweskiego. Ogłoszenie z Jessheim przy zbiorach borówek na plantacji.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów borówek

Miejsce zatrudnienia: Jessheim, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 15

Start: od sierpnia 2018

Pensja: obowiązuje wynagrodzenie akordowe, nie niższe niż 100 NOK na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • jest to praca fizyczna, na polu
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbiór owoców borówki amerykańskiej

Wymagania:

  • dyspozycyjność od sierpnia 2018
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • mile widziane osoby z własnymi samochodami i prawem jazdy
  • doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowej od sierpnia 2018 na 5 tygodni
  • wysokie wynagrodzenie
  • umowę podpisaną bezpośrednio z agencją pracy
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w domkach kempingowych – dla osób które mogą bezproblemowo wypracowywać limity godzinowe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 2075a62f996b8010