171 brutto/h NOK

Ogrodnictwo od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii przy zieleni bez języka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 marca 2015 15:22

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków przy utrzymaniu zieleni, dbaniu o trawniki, kwiaty, krzewy. Zatrudnienie od zaraz w Bergen bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Bergen

Zarobki: 171 NOK brutto/h

Nr ref.: PZ/NOR/03.15

Opis stanowiska:

  • Prace ogrodnicze przy utrzymaniu terenów zielonych.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za dbanie o parki, place, obiekty sportowe, cmentarze itp.
  • Do zadań będzie należało układanie chodników z kostki brukowej, granitu, itp.
  • Pracownik dba o kwiaty, trawniki, krzewy i drzewka.
  • Zadania wykonywane będą z użyciem piły łańcuchowej, tarczowej, kosiarek, sekatorów, itp..

Wymagania:

  • doskonała kondycja i sprawność fizyczna
  • posiadanie wykształcenia kierunkowego
  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie
  • praktyczna zdolność obsługi piły mechanicznej i tarczowej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • wsparcie konsultanta agencji pracy
  • pomoc w zorganizowaniu dokumentów potrzebnych w procesie rekrutacji
  • przejrzyste warunki pracy
  • pomoc na miejscu we wszelkich urzędowych sprawach
  • zatrudnienie zgodne z norweskim prawem pracy
  • wysokie wynagrodzenie
  • zapewnione ubezpieczenie
  • pomoc w zorganizowaniu kwatery płatnej ok. 2-3 tyś NOK/2 tygodnie
  • możliwość korzystania z norweskich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać drogą mailową na poniżej podany adres kontaktowy. W nagłówku maila należy wpisać numer referencyjny zgłoszenia podany powyżej.

adres kontaktowy: justyna.rybacka@adecco.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23f1i9/

ID ogłoszenia: 808550bf0bd2a8da

2 komentarze na “Ogrodnictwo od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii przy zieleni bez języka Bergen”

  1. Adasko69 na 23 marca 2015 @ 16:16

    Witam
    Jestem zainteresowany oferta pracy w ogrodnictwie w Norwegii. Posiadam wykształcenie ogrodnicze a także doświadczenie w branży (zakładanie oraz pielęgnacja ogrodów)
    Prośba o kontakt.

    Z wyrazami szacunku
    Adam
    tel. +48 517285193
    e-mail alob@op.pl

  2. lukier2005 na 3 kwietnia 2015 @ 19:38

    Witam,
    jestem zainteresowany tą ofertą pracy lub podobną, przy pielęgnacji zieleni. Mam wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Jestem do dyspozycji w każdej chwili.

    Z poważaniem
    Leszek
    les.rom@gmail.com