180/h brutto NOK

Oslo, oferta fizycznej pracy w Norwegii przy auto-detailingu bez języka norweskiego

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 stycznia 2018 02:40

Propozycja zatrudnienia w serwisie samochodowym z Oslo przy auto detailingu. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – pracownik serwisu samochodowego

Miejsce: Norwegia, Oslo

Zarobki: 180 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • pracownik będzie zatrudniony w celu mycia oraz polerowania nowych aut przed sprzedażą
  • do zadań należeć będzie całkowite czyszczenie oraz przeprowadzanie renowacji i konserwacji pojazdu
  • prace będą wykonywane na zewnątrz i wewnątrz auto
  • do zadań należeć będzie również zmiana kół i opon

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy przez minimum 2-3 lata
  • prawo jazdy kat.B
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie wykształcenie kierunkowe z branży motoryzacyjnej
  • posiadanie pozytywnych referencji od byłych pracodawców

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę zgodnie z norweskim prawem pracy
  • legalne zatrudnienie
  • konkurencyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe w wysokości od 180 NOK na godzinę pracy
  • zatrudnienie na minimum 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • wsparcie przy zorganizowaniu zamieszkania
  • czasami przy niektórych projektach zwrot kosztów za przejazdy
  • pomoc przy zorganizowaniu zamieszkania
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne oraz od nieszczęśliwych wypadków
  • opcja korzystania z feriepenger – 12%

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych oraz numeru referencyjnego: AD/N/09.17 za pośrednictwem strony poniższej

ID ogłoszenia: 3515a59edf8e62e5