196,60 brutto/h NOK

Pakowanie czekoladek od zaraz dla par dam pracę w Norwegii bez języka, Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 września 2023 01:08

Producent słodyczy z Lillehammer poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez języka także dla par przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zorganizowane będzie na miejscu za opłatą.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Lokalizacja: Lillehammer, Norwegia

Zarobki: 196,60 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 4

Start: od zaraz

Zadania:

Aktualnie poszukujemy pracowników do wykonywania nieskomplikowanej pracy przy linii produkcyjnej. Główne obowiązki obejmują pakowanie ręczne pysznych czekoladek do plastikowych opakowań oraz staranne kontrolowanie jakości produktów. Ważne jest przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny oraz utrzymanie odpowiedniego tempa pracy.

Wymagania:

Oczekujemy od kandydatów zaangażowania, sumienności oraz zdolności manualnych. Mile widziane jest doświadczenie w pracy na produkcji lub pakowaniu artykułów spożywczych, ale nie jest to konieczne. Dodatkowo, oczekujemy punktualności oraz dostępności od zaraz.

Zapewniamy:

Oferujemy wsparcie ze strony koordynatora polskiego pochodzenia przez cały okres trwania umowy. Praca jest dostępna od zaraz, a zatrudnienie oferujemy na podstawie norweskiej umowy o pracę. Nasi pracownicy mogą skorzystać z różnych świadczeń socjalnych oraz ubezpieczenia zdrowotnego. Zapewniamy płatny urlop zgodnie z obowiązującym prawem oraz możliwość pobierania zaliczek. Dodatkowo, oferujemy płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 3000 NOK miesięcznie. Nasze zatrudnienie jest legalne i długotrwałe, a proces rekrutacji jest prosty i zdalny. Nowi pracownicy otrzymują także rzetelne szkolenie pracownicze, aby zapewnić im odpowiednie przygotowanie do wykonywania swoich obowiązków.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca miesiąca.

Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 84264fba616f2723