od 200 brutto/h NOK

Pakowanie przekąsek oferta pracy w Norwegii bez języka od zaraz fabryka z Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 grudnia 2023 01:47

Fabryka przekąsek z Bergen poszukuje pakowaczy od zaraz do pracy w Norwegii. Oferta bez znajomości języka przy pakowaniu art. schodzących z linii produkcyjnej. Mieszkanie dostępne będzie na miejscu za opłatą.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Zarobki: od 200 NOK na godzinę pracy brutto

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków na stanowisku będzie obejmował wykonywanie prac manualnych przy taśmie produkcyjnej, pakowanie przekąsek solonych oraz wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności manualnych. Dodatkowo, może być konieczne monitorowanie ciągłości procesu produkcyjnego, kontrola jakości wyrobów oraz zdejmowanie gotowych produktów z taśmy produkcyjnej.

Oczekiwania:

Poszukujemy kandydata gotowego do natychmiastowego podjęcia pracy, potrafiącego pracować skutecznie pod presją, energicznego, sumiennego, posiadającego dyscyplinę oraz znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Dodatkowo, oczekujemy zaangażowania w wykonywanie obowiązków oraz gotowości do podejmowania monotonnych, powtarzalnych zadań.

Oferujemy:

Pracodawca zapewnia możliwość otrzymywania zaliczek co tydzień, kompleksowe wprowadzenie w obowiązki, wsparcie w adaptacji do nowego środowiska, płatne zakwaterowanie w wysokości 3500 NOK miesięcznie od osoby, ubezpieczenie pracownicze, świadczenia socjalne, wsparcie rezydenta o polskim pochodzeniu oraz atrakcyjne dodatki do podstawowej pensji, takie jak system poleceń pracowniczych oraz różnorodne bonusy.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pp/12/23. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 16656a7420a4ed1