166,40 za godz NOK

Pakowanie ryb oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka Bergen 2015

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 listopada 2014 03:49

Przetwórnia rybna w Bergen poszukuje pakowaczy do pracy w Norwegii przy pakowaniu ryb na produkcji bez znajomości języka od stycznia 2015. Zatrudnienie na kontrakt 6-miesięczny – zakwaterowanie będzie zapewnione i będzie ono płatne.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Bergen
Zarobki: 166,40 NOK brutto za godz.
Liczba miejsc: 6

Obowiązki:
Praca przy taśmie produkcyjnej w przetwórni rybnej (głównie łosoś). Zadaniem osoby zatrudnionej będzie obróbka ryb polegająca na ręcznym usuwaniu ości z filetów, porcjowaniu ryb oraz pakowaniu na tacki zgodnie z wagą deklarowaną na opakowaniu.

Wymagania:
– wytrzymałość na obniżoną temperaturę
– dobry stan zdrowia, wytrzymałość
– mile widziane osoby z doświadczeniem przy filetowaniu
– gotowość do wyjazdu od stycznia 2015 na minimum pół roku
– znajomość języka angielskiego pozwalającą na podstawową komunikację z przełożonymi (norweski nie jest wymagany)
– własny samochód będzie atutem (dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy to ok 15 kilometrów)

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w Norwegii na półroczny kontrakt za pośrednictwem agencji
– zapewnione szkolenie na miejscu
– ubranie robocze – ochronne zapewnia firma w Bergen
– dobre warunki mieszkaniowe w wynajętych domach na przedmieściach Bergen
– brak prowizji ze strony agencji

Uwaga – ogłoszenie nie jest adresowane dla par.

Nr. ref.: pr/096/2014

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od stycznia 2015 – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/096/2014

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 36546d520a7a1ba

8 komentarzy na “Pakowanie ryb oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka Bergen 2015”

  1. podejmę pracę od zaraz dyspozycyjność, nie karany,
    48682541
    sareig25@o2.pl

  2. Adam maestro40 na 20 listopada 2014 @ 21:17

    witam serdecznie nie mam doświadczenia z łososiem ale z innymi rybami doskonale sobie radzę ,nie boję się zimna bo pracuję pod gołym niebem i jestem przyzwyczajony do niskich temperatur , jestem zainteresowany ofertą i proszę o kontakt mailowy przemko3038@wp.pl pozdrawiam

  3. adres email pod ktorym nalezy zglaszac kandydature jest nieaktywny. dostaje maila zwrotnego ze jest niepoprawny.

  4. Witam. Jestem zainteresowany w/w pracą. Proszę o kontakt: 885-948-006 lub 509-019-205.

  5. Mirek0808zar na 30 listopada 2014 @ 17:30

    Jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą pracy. Pracowałem juz w Niemczech i Francji bez znajomości języka. Mam prawo jazdy kat.B.
    Jestem nie karany ,pracowity ,uczciwy i punktualny.Przyjmę pracę od zaraz. Prosze o kontakt
    666-981-484

  6. Piotr22300 na 2 grudnia 2014 @ 22:46

    Witam. JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTA PRACY MAM 26 I GOTOWY DO PRACY JESTEM OD ZARAZ JESZCZE PRZED ŚWIETAMI,ŚWIETA I SYLWESTER MOGE SPEDDZIC W PRACY I ZOSTAC NA BARDZO DŁUGO. 731230654

  7. Mareczek1223 na 4 grudnia 2014 @ 10:04

    Witam serdecznie jestem zainteresowany waszą ofertą pracy mam doświadczenie z produkcją ryb jestem gotów na wyjazd od zaraz pozdrawiam 731103863 maro5@interia.eu

  8. mariusz.chrzanowski na 4 grudnia 2014 @ 23:57

    Witam !
    Jestem zainteresowany tą ofertą . Jestem gotowy podjąć prace od zaraz i z wyjazdem również , Pozdrawiam serdecznie Mariusz mój numer kontaktowy 881-377-531