od 155/h brutto NOK

Praca Norwegia bez znajomości języka na magazynie z zabawkami od zaraz 2021 Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lutego 2021 02:33

Od zaraz aktualna oferta pracy w Norwegii dla pomocnika na magazynie z zabawkami. Zatrudnienie 2021 w hurtowni ze Stavanger także bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień.

Możliwość podjęcia pracy możemy zaproponować obecnie jedynie osobom, które mogą przekroczyć granicę kraju i są w stanie przyjechać do Norwegii w ciągu 48h.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami

Wynagrodzenie: od 155 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni z zabawkami oraz akcesoriami dziecięcymi
  • praca polega na zbieraniu i pakowaniu zamówień
  • ponadto do zadań należeć będzie przyjmowanie i rozliczanie zwrotów
  • inne zadania zlecane na bieżąco – przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji, prace porządkowe, rozładunek dostaw, aktualizowanie bazy danych itd.

Wymagania:

  • atutem będzie prawo jazdy kat. B
  • mile widziane osoby z własnym samochodem
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dobra kondycja fizyczna
  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, podczas wizyt w banku czy asystowanie w trakcie wizyt u lekarza
  • dobre zarobki oraz atrakcyjne dodatki do pensji
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w cenie 4000 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca marca 2021.

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 74360393b9a82015