Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

od 200 brutto/h NOK

Praca Norwegia bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek od zaraz w Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 września 2023 23:08
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca Norwegia bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek od zaraz w Bergen

Opis

Dla pakowaczy od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Bergen z zakwaterowaniem dostępnym na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Zarobki: od 200 NOK na godzinę pracy brutto

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Opis stanowiska:

Obowiązki pracownika będą obejmować wykonywanie manualnych prac przy taśmie, pakowanie przekąsek solonych oraz łatwą, powtarzalną pracę manualną. Może być również wymagane pilnowanie ciągłości procesu produkcyjnego, przeprowadzanie kontroli jakości oraz zdejmowanie produktu gotowego z taśmy.

Oczekiwania:

Pracodawca szuka kandydata, który jest dyspozycyjny od zaraz, potrafiący pracować pod presją, energiczny, sumienny, zdyscyplinowany, zna zasady BHP i jest zaangażowany w wykonywanie swoich obowiązków. Pracodawca oczekuje również gotowości do wykonywania monotonnej, powtarzalnej pracy.

Oferujemy:

Pracodawca oferuje możliwość pobierania zaliczek raz w tygodniu, rzetelne wdrożenie w obowiązki, pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu, odpłatne zamieszkanie w kwocie 3500 NOK miesięcznie od osoby, ubezpieczenie pracownicze, świadczenia socjalne, pomoc rezydenta polskiego pochodzenia oraz atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej, takie jak system poleceń pracowniczych i liczne bonusy.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pp/09/23. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 6546504cb7930c54

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.