163,84/h brutto NOK

Praca Norwegia bez znajomości języka przy pakowaniu sera od zaraz dla par Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 października 2019 03:32

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce ze Stavanger przy pakowaniu sera. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii dla par również bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: 163,84 NOK brutto na godzinę pracy

Start: jeszcze od października 2019!

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie na produkcji przy pakowaniu sera krojonego
  • układanie plastrów sera w odpowiedni sposób na plastikowych tackach
  • ważenie tacek i przeprowadzanie kontroli jakości
  • inne zadania zlecane na bieżąco – etykietowanie, foliowanie, obsługa maszyn

Oczekiwania:

  • samodzielność, pracowitość, odpowiedzialność
  • dobre zorganizowanie
  • chęć do podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • umiejętność pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • początkowo umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • możliwość skorzystania z taniego kursu językowego
  • płatne zakwaterowanie w wynajmowanym mieszkaniu, koszt to 3200 NOK miesięcznie od osoby
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres.

Rekrutacja aktywna do II połowy października 2019.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

email: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 7595d9872fae8e2f

3 komentarze na “Praca Norwegia bez znajomości języka przy pakowaniu sera od zaraz dla par Stavanger”

  1. Witam, jestem wraz z mężem obecnie w Norwegii w Rendalen. Mamy 25 oraz 27 lat. Jesteśmy komunikatywny w języku angielskim. Poszukujemy pracy. Jesteśmy mobilni. Numery kontaktowe- 500 784 508 oraz 725 212 575. Pozdrawiamy.

  2. Witam,

    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą.
    Kontakt z.kuzaka@gmail.com mamy po 21 lat.

    Pozdrawiam

  3. Witam, jestem zainteresowany, obecnie jestem w Polsce. Mam 21 lat. Język angielski posiadam w stopniu średnim. Posiadam zakwaterowanie w Stavanger. Proszę o kontakt 726120425. Pozdrawiam