164,60/h brutto NOK

Praca Norwegia dla par na produkcji kanapek bez znajomości języka Oslo 2017

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 października 2017 03:27

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w fabryce z Oslo dla par bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii 2017 na produkcji kanapek dla linii lotniczych. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz kanapek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo-Gardermoen, Niemcy

Zarobki: 164,60 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 4

Umowa: 3 miesiące na okres próbny z opcją przedłużenia

Zakres zadań:

  • obowiązkiem pracownika będzie przygotowywanie przekąsek dla cateringu linii lotniczych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie zadań zgodnie z procedurami
  • zadania polegają na obsłudze maszyn, przygotowywaniu składników, kontroli jakości itp.

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji spożywczej oraz ze znajomością zasad HACCP
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na stopniu komunikatywnym
  • zdolność do pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 3500 NOK od osoby za miesiąc
  • pracę dla par ze wspólnym zamieszkaniem
  • wsparcie zapewnione we wszelkich sprawach przez koordynatora Polaka
  • darmową pomoc w procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/11/17. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 64459d0030f382a9

4 komentarze na “Praca Norwegia dla par na produkcji kanapek bez znajomości języka Oslo 2017”

  1. Arkadiusz-A50 na 3 października 2017 @ 14:52

    Witam Serdecznie. Nazywam się Arkadiusz Grzduk mam 32 lata pracowałem w fabryce kanapek ,oraz naleśników przez okres 6 lat w Wielkiej Brytanii mam na potwierdzenie fiszki . Znam język Angielski ponieważ uczyłem się go w Polsce, oraz w Wielkiej Brytanii w szkole , można to sprawdzić telefonicznie. Posiadam prawo jazdy oraz własne auto i ogromne chęci do pracy pozdrawia mój numer telefonu 881822367 Arkadiusz Grzduk

  2. Witam,
    jestem zainteresowana Pańska oferta wraz z moim Chłopakiem.
    mam 20 lat a moj chłopak 22, jesteśmy młodymi aktywnymi osobami oboje szukamy pracy w
    Oslo, mamy zamiar wyjechać jak tylko znajdziemy prace
    Prosze o kontakt E-mail
    buszo13@vp.pl lub telefonicznie +48 537 470 417
    Pozdrawiam!

  3. witam jestesmy zainteresowani oferta pracy prosze o kontakt 796569348 pozdrawiam 🙂

  4. Witam ja z moim kolegą jesteśmy zainteresowani Pańską ofertą pracy prosze o kontakt
    tel: 791707179
    E-mail kocako010@wp.pl
    Pozdrawiam!