od 180 NOK/h NOK

Praca Norwegia – Mechanik samochodowy przy naprawie samochodów osobowych, ciężarowych

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 października 2013 02:43

Agencja pracy za granicą poszukuje mechaników samochodowych do pracy w Norwegii przy naprawie pojazdów osobowych lub ciężarowych. Ogłoszenie dla osób ze znajomością angielskiego oraz minimum 4-letnim doświadczeniem na stanowisku mechanika.

Szanowni Państwo,
Od 7-u lat regularnie zaopatrujemy rynek norweski w specjalistów branży motoryzacyjnej. Oferujemy najwyższe stawki na rynku, długie kontrakty z możliwością przedłużenia oraz organizujemy dla wszystkich kandydatów zakwaterowanie.
Opis stanowiska:
Do głównych obowiązków osób zatrudnionych na niżej wymienionych stanowiskach będą należały: naprawy samochodów osobowych lub ciężarowych, bieżący serwis, diagnostyka komputerowa.
W szczególności poszukujemy osób na stanowiska:
Technicy/mechanicy marek BMW, CITROEN, FIAT, FORD, MERCEDES, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, TOYOTA, VOLVO

Dla wykwalifikowanych mechaników samochodów osobowych oraz ciężarowych nie posiadających doświadczenia w autoryzowanych serwisach posiadamy oferty pracy w warsztatach zajmujących się ogólną mechaniką pojazdową.

Wynagrodzenie:
Od 180 NOK/h brutto + 10,2% dodatku urlopowego
Dla ekspertów (technicy systemowi/Master Technician) możliwa negocjacja stawki

Wymagania:
– 4 lata udokumentowanego doświadczenia w naprawach pojazdów samochodowych
– obsługa programu do diagnostyki komputerowej w języku angielskim lub norweskim
– znajomość języka angielskiego lub norweskiego umożliwiająca komunikację
– referencje z poprzednich miejsc pracy
– wykształcenie kierunkowe
– prawo jazdy, mile widziane własne auto w przypadku mniejszych miejscowości

Zapewniamy:
pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, legalne zatrudnienie na warunkach norweskich, zorganizowanie zakwaterowania, opiekę podczas trwania kontraktu, długie (minimum 1,5-roczne) kontrakty, ubezpieczenie, dodatek na dziecko, po rozpoczęciu pracy w Norwegii – opcjonalnie – bezpłatne kursy języka norweskiego.

Dokumenty:
Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim, angielskim lub norweskim na adres mechanik@lsj.pl

Kontakt:
mechanik@lsj.pl
+48918145250
+48510034350

LSJ Agencja Pracy (lic. 4440)

ID ogłoszenia: 25524e98d83e3bb