Do uzg. NOK

Praca Norwegia na magazynie części samochodowych bez języka od zaraz w hurtowni z Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 marca 2024 00:06
  • Wygasa: 2 dni, 14 godzin

Także bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii od zaraz jako order picker na magazynie hurtowni z częściami samochodowymi w Bergen. Oczekiwane doświadczenie zawodowe oraz język angielski w stopniu komunikatywnym.

Mieszkanie dla pracowników dostępne odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu części samochodowych

Miasto: Bergen, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zarobki: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od kwietnia 2024

Opis stanowiska:

Główne zadania na magazynie z częściami samochodowymi będą obejmować przygotowywanie zamówień, utrzymanie porządku w magazynie, odpowiednie uzupełnianie zapasów, monitorowanie stanów magazynowych, przyjmowanie dostaw oraz efektywną współpracę z innymi działami firmy.

Oczekujemy, że kandydaci:

  • Są gotowi do natychmiastowego podjęcia pracy.
  • Posiadają preferowane doświadczenie w obszarze zbliżonym do proponowanego stanowiska.
  • Wykazują dobrą kondycję fizyczną oraz zaangażowanie w pracę.
  • Posiadają umiejętność efektywnej pracy w zespole.
  • Posiadają komunikatywną znajomość języka angielskiego (w mowie).
  • Wykazują sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

W ramach naszej oferty zapewniamy:

  • Pełnoetatowe zatrudnienie na mocy norweskiej umowy o pracę.
  • Natychmiastową dostępność do pracy.
  • Profesjonalne szkolenie dla nowych pracowników.
  • Opcjonalne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (koszty ponoszone przez pracownika).
  • Wsparcie ze strony polskojęzycznego koordynatora.
  • Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z pracą w Norwegii.
  • Konkurencyjne i terminowe wynagrodzenie.
  • Prawo do płatnego urlopu.

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider m/04/2024″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 66565f4df3ca0d87