do uzgodnienia NOK

Praca Norwegia od zaraz na produkcji lodów bez znajomości języka 2018 Gjelleråsen

  • Miasto: Gjelleråsen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lutego 2018 05:44

Od marca 2018 szukamy osób na produkcję lodów w fabryce z Gjelleråsen. Ogłoszenie tymczasowej pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Miasto: Gjelleråsen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od marca do końca czerwca 2018

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac pomocniczych związanych z produkcją lodów oraz deserów lodowych
  • zadania będą polegały na obsługiwaniu maszyn produkcyjnych, przeprowadzaniu testów jakościowych, odmierzaniu składników czy pakowaniu
  • inne pracę zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji artykułów spożywczych
  • zaangażowanie, pracowitość, sumienność
  • mile widziane zgłoszenia od osób znających system ISO 22000:2005 albo HACCP
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od marca 2018
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy na czas określony
  • wsparcie przy sprawach formalnych
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2018”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 515a9131c4dec85

7 komentarzy na “Praca Norwegia od zaraz na produkcji lodów bez znajomości języka 2018 Gjelleråsen”

  1. Sandrusia na 25 lutego 2018 @ 23:12

    Jestem zainteresowana

  2. Witam serdecznie, jestem zainteresowana podjęciem pracy,
    proszę o kontakt: ledwonmonikaa@gmail.com

  3. agnieszka.sobota93 na 26 lutego 2018 @ 20:30

    Jestem zainteresowana .

  4. Witam, czy była by możliwość rozpoczęcia pracy od kwietnia?

  5. *od czerwca

  6. Stekowski na 1 marca 2018 @ 12:04

    Jestem zainteresowany . Mój mail : steku87@tlen.pl. Numer tel.517514294

  7. marrta-t na 5 marca 2018 @ 13:38

    Dzień dobry, jestem zainteresowana wraz z narzeczonym ofertą pracy od zaraz. Wypełnialiśmy formularz lecz każdy z osobna. Proszę o kontakt. Tel. +48 782-444-540 lub e-mail : marrta-t@wp.pl