173/h brutto NOK

Praca Norwegia od zaraz na produkcji opakowań bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 listopada 2017 04:06

Pilnie zatrudnimy osoby bez znajomości języka norweskiego na produkcję opakowań kartonowych w fabryce z Oslo. Ogłoszenie pracy w Norwegii aktualne od zaraz dla 2 Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Termin: od zaraz

Miejscowość: Oslo, Norwegia

Stawka godzinowa: 173 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • praca na produkcji w fabryce zajmującej się wytwarzaniem opakowań kartonowych
  • początkowo pracownik przejdzie szkolenie, później będzie przydzielony do konkretnych zadań, np: obsługa maszyn, samodzielne cięcie arkuszy, kontrolowanie jakości, pakowanie, składanie itp.

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • komunikatywny angielski
  • zmotywowanie, energiczność i duże chęci do pracy
  • doświadczenie albo wykształcenie poligraficzne
  • odpowiedzialność
  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki finansowe
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych niezbędnych do podjęcia legalnej pracy w Norwegii
  • pracę na okres 3 miesięcy za pośrednictwem agencji pościerctwa
  • przez okres próbny zorganizowane jest przez agencję zamieszkanie w cenie 2500 NOK miesięcznie – po przedłużeniu umowy pomoc w zorganizowaniu zamieszkania będzie leżała po stronie pracodawcy
  • legalną umowę z ubezpieczeniem oraz opłacaniem składek

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Norwegia praca na produkcji opakowań, Oslo”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 3525a0787a3c0432

2 komentarze na “Praca Norwegia od zaraz na produkcji opakowań bez znajomości języka Oslo”

  1. Pracownik10 na 29 listopada 2017 @ 00:13

    Prosze o kontakt, spelniam wymagania. 692070539

  2. zainteresowany i zmotywowany od 1.04.2018, 15 tat doświadczenia z opakowaniami kartonowymi, maszynami i realizacja zamówień