163,80/h brutto NOK

Praca Norwegia od zaraz przy pakowaniu sera dla par bez języka Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lipca 2021 00:37

Oferujemy zatrudnienie w zakładzie ze Stavanger dla par bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii przy pakowaniu sera. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz sera

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Pensja: 163,80 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • w pierwszych dniach pracownik przejdzie badania do pracy z żywnością oraz odpowiednie szkolenia i wdrożenia
  • prace zlecane to między innymi: kontrola jakości, obsługa urządzeń produkcyjnych, pilnowanie ciągłości, pakowanie sera itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniamy:

  • prawo do płatnego urlopu
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia na cały okres trwania umowy
  • ubezpieczenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 3200 NOK miesięcznie
  • świadczenia socjalne
  • dla chętnych opcja skorzystania z taniego kursu języka norweskiego w siedzibie firmy

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres.

Rekrutacja aktywna do końca lipca 2021.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 93760fbec48b59aa