145/h brutto + zakwaterowanie NOK

Praca Norwegia od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań z językiem angielskim 2018 Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 września 2018 03:08

Poszukujemy od zaraz osób do sprzątania domów i mieszkań w Stavanger. Ogłoszenie pracy w Norwegii od września 2018 dla sprzątaczek ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 1

Pensja: 145 NOK na godzinę pracy brutto

Strat: od zaraz

Obowiązki:

  • praca samodzielna przy sprzątaniu domów i mieszkań
  • pracownik organizuje sobie dojazdy samodzielnie, praca od poniedziałku do piątku oraz dodatkowo możliwość pracy w weekendy
  • osoba zatrudniona ma zapewnione wszelkie sprzęty, materiały i detergenty

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • pracowitość, odpowiedzialność, uczciwość
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • norweskie warunki zatrudnienia
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane w pensjonacie
  • rzetelne przeszkolenie
  • samodzielne stanowisko pracy
  • gwarancję dużej liczby godzin

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na podany poniżej e-mail.

Proszę się spieszyć bo praca jest od zaraz, aktualnie jedna z Pań, która dla mnie pracowała jest na urlopie macierzyńskim, a zleceń jest dużo i ciągle przybywa.

justynadomanska82@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 8875b9cbb5d82a17