158,60/h brutto NOK

Praca Norwegia od zaraz przy sprzątaniu obiektów z językiem angielskim Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2018 19:17

Atrakcyjna propozycja podjęcia pracy w Norwegii od zaraz dla osób ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w Stavanger przy sprzątaniu szkół, urzędów, szpitali itp.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Pensja: 158,60 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzątanie
  • prace wykonywane będa w obiektach – szpitalach, szkołach, w magazynach, halach sportowych czy produkcyjnych itp.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • sumienność, stranność
  • przykładanie się do zadań
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pracę na podstawie norweskiej umowy
  • początkowo umowę podpisaną na okres próbny ale dla pracowników najlepszych będzie możliwość przedłużenia
  • pomoc przy formalnościach
  • dostępność od zaraz
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu

Aplikacja:

Proszę o kontakt w wiadomości e-mail. CV oraz LM należy wysłać na adres:

Karolina Zdrojewska: karolina.zdrojewska@poczta.fm

ID ogłoszenia: 2605ad20dd74a155