do uzgodnienia NOK

Praca Norwegia Oslo na magazynie hurtowni spoż. bez języka od zaraz

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 października 2015 01:25

Dystrybutor żywności z Oslo zatrudni od zaraz magazynierów do zbierania zamówień na magazynie. Norwegia praca od zaraz bez znajomości języka norweskiego dla Polaków.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie wszelkich zleconych prac fizycznych na magazynie.
  • Do zadań należeć będzie głównie zbieranie zamówień oraz przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Inne zadania będą polegać np. na rozładunku dostaw, zadaniami porządkowymi lub rozkładaniem towaru w odpowiednie miejsca na magazynie.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym – również zmiany nocne
  • samodyscyplina
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobre zorganizowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • umiejętność bezproblemowej obsługi komputerów

Zapewniamy:

  • umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pomoc na miejscu
  • wsparcie w kwestiach organizacyjnych – ze zorganizowaniem przyjazdu, zakwaterowania
  • pomoc polskiego koordynatora
  • szkolenia pracownicze

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie kandydatury w postaci CV (format .pdf lub .doc) w języku angielskim na poniższy adres email. W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

norjobber-as@outlook.com

W temacie wiadomości proszę napisać: „hurtownia spożywcza – magazyn 10/15”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Uwaga od administracji: ogłoszenie bez podanego certyfikatu agencji – prosimy zachować ostrożność.

ID ogłoszenia: 102561c3bee79519

2 komentarze na “Praca Norwegia Oslo na magazynie hurtowni spoż. bez języka od zaraz”

  1. jestem zainteresowany telefon 661181979

  2. Jestem za interesowany prosze o katakt
    99879000