167 brutto NOK

Praca Norwegia przy pakowaniu, sortowaniu jaj bez znajomości języka Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 listopada 2015 23:00

Od zaraz poszukiwane osoby do legalnej pracy w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu i sortowaniu jaj na linii produkcyjnej w Trondheim. Zatrudnienie na okres trzech miesięcy z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: pakowacza / pracownik produkcji
Miejsce pracy: Trondheim
Zarobki: 167 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 2
Start: od zaraz

Zadania:
– sortowanie jaj przy taśmie ze względu na wielkość i jakość
– pakowanie posortowanych jajek w kartonowe wytłoczki
– układanie zapakowanych wytłoczek na paletach
– przygotowanie do magazynowania

Wymagania:
– szybkość, zręczność, dobry wzrok, umiejętność pracy pod presją czasu
– dyspozycyjność od zaraz
– gotowość do wyjazdu na minimum 3 miesiące (w tym okres świąteczny i noworoczny)
– minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na kontakt z przełożonymi
– mile widziane osoby z doświadczeniem w branży produkcji spożywczej

Oferujemy:
– zatrudnienie na okres 3 miesięcy na warunkach norweskich za pośrednictwem agencji
– po okresie 3 miesięcy możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy
– oferujemy pomoc przy dopełnieniu formalności na miejscu
– zapewniamy zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach (koszt 3000-5000 NOK miesięcznie uzależniony od standardu)

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej email z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/16

Rozpoczęcie pracy od zaraz!

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@yahoo.no

ID ogłoszenia: 999564a48e594970