165/h brutto + zakwaterowanie bezpł. NOK

Praca Norwegia przy produkcji gotowych dań bez znajomości języka Bergen od zaraz

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 lipca 2016 02:11

Firma z Bergen pilnie poszukuje pracowników produkcji do pracy w Norwegii w fabryce dań gotowych. Oferta bez znajomości języka norweskiego do podjęcia od zaraz na okres minimum 3 miesięcy. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu!

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Bergen

Zarobki: 165 NOK brutto/h

Liczba miejsc: 3

Start: lipiec / sierpień 2016

Zadania:
Firma produkcyjna zajmująca się wytwarzaniem gotowych dań mrożonych. Obowiązki pracownika będą rozdzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem pracodawcy. Do zadań będzie zaliczało się m.in. kontrola jakości produktów przy taśmie, pakowanie wyrobów, proste prace magazynowe oraz obsługa maszyn (po uprzednim przeszkoleniu).

Wymagania:
– minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (weryfikacja telefoniczna)
– gotowość do szybkiego wyjazdu i podjęcia zatrudnienia
– mile widziane osoby z doświadczeniem w produkcji spożywczej
– tylko osoby nie karane i bez nałogów
– oczekiwana umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, pozytywne nastawienie
– gotowość do pracy w systemie zmianowym w tym również na noce
– konieczne osobiste stawiennictwo w Gdańsku przed wyjazdem w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– darmowe zakwaterowanie na cały czas trwania umowy (umeblowane i wyposażone mieszkanie)
– pomoc z dopełnieniem wszelkich spraw natury formalnej
– brak jakichkolwiek opłat z tytułu rekrutacji pracownika
– wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
– pracodawca zapewnia pełne szkolenie na miejscu oraz niezbędną odzież ochronną

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady “Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2016”

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

W roku 2015 dla naszych Norweskich partnerów pozyskaliśmy ponad 200 pracowników z Polski. W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem norweskiego rynku pracy na rok 2016 planujemy prowadzić jeszcze więcej rekrutacji. Dziękujemy za Państwa zaufanie.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 26557816b93f0420