155 /brutto NOK

Praca Norwegia w Ulsteinvik jako Monter Wyposażenia Okrętowego

  • Miasto: Ulsteinvik - stocznia KLEVEN
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 października 2017 00:27

Aktualna oferta pracy w Norwegii w stoczni z Ulsteinvik jako monter wyposażenia okrętowego. Zatrudnienie dla kandydatów z doświadczeniem i znajomością rysunku technicznego.

Firma Rem-Pol Resources zajmuje się rekrutacją pracowników stoczniowych do pracy w Norwegii na stocznie Kleven Verft As, Myklebust Verft AS

Obecnie poszukujemy na Stanowisko:
MONTER WYPOSAŻENIA OKRĘTOWEGO
Miejsce pracy: Norwegia, , Kleven Verft AS

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za m.in.:
– Upgrade jednostki,
– demontaż i montaż wyposażenia okrętowego;
– montaż przejśc kablowych, drabin, włazów, masztów.
– Kontrolę bezpieczeństwa i jakości w trakcie pracy;

Wymagania:
*Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie (mile widziane doświadczenie w Norwegii);
*znajomość rysunku technicznego;
*Hot Work – mile widziane;

Oferujemy:
+ Legalne zatrudnienie na umowie norweskiej;
+ pracę w systemie rotacyjnym (4tyg.w pracy, 2tyg.w domu);
+ Tygodniowa norma czasu pracy: 54h/tygodniowo
+ stawka od 155NOK/h brutto
+ Feriepenger 10,2%
+ Opiekę polskiego Area Managera w Norwegii;
+ Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności;
+ Ubranie robocze oraz niezbędne narzędzia;
– zakwaterowanie płatne 100-150nok/dzień
– wyżywienie oraz transport z/do Norwegii po stronie pracownika
+ Możliwość dodatkowego ubezpieczenia,

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie swojego CV na adres mailowy: aadamczyk@rempolresources.com bądź osobiście przy ulicy Kartuska 14A/6, 81-002 Gdynia

ID ogłoszenia: 77859dc6df4383bd

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Rem-Pol Resources

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Rem-Pol Resources »