120/h brutto + dodatki NOK

Praca w Norwegii bez języka kierowca kat.B – dostawca pizzy od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2018 03:50

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla kierowcy kat.B bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii w charakterze dostawcy pizzy we włoskiej restauracji – pizzerii.

Stanowisko: Kierowca kat.B – Dostawca pizzy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 120 NOK na godzinę pracy brutto oraz dodatkowo napiwki

Zakres zadań:

  • praca w restauracji na stanowisku kierowcy kat.B
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwożenie pizzy do domów klientów

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy z ludźmi
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • prawo jazdy kat.B
  • możliwość pracy wieczorami i w weekendy
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • własne, małolitrażowe auto
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • optymizm
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • zatrudnienie na legalnej, norweskiej umowie do podjęcia od zaraz
  • przeszkolenie pracownicze
  • bardzo dobre zarobki wypłacane na czas
  • na jeden dzień pracy przypada jedna pizza
  • rzetelne warunki zatrudnienia
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów za paliwo, naprawy serwisowe i ubezpieczenie

Aplikacja:
Dla swojego pracodawcy w Norwegii poszukuję polskich pracowników, kierowców chętnych do podjęcia zatrudnienia na podanych warunkach.

Zgłoszenie proszę wysyłać na mojego maila

mateusz.roguski@onet.pl

najlepiej w języku angielskim, żebym mógł pokazać pracodawcy.

Dziękuję za wszystkie zgłoszenia
Pozdrawiam
Mateusz Roguski

ID ogłoszenia: 6425b539947943fa