171 NOK brutto/h NOK

Praca w Norwegii glazurnik w budownictwie od zaraz bez języka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2014 14:38

Prowadzimy nabór pracowników na stanowisko glazurnik-kafelkarz. Praca w Norwegii w Bergen przy wykończeniach, układaniu glazury, terakoty. Oferta bez języka norweskiego, wystarczy znajomość angielskiego.

Stanowisko: Glazurnik

Lokalizacja: Bergen

Zarobki: 171 NOK brutto/h

Liczba wakatów: 3

Obowiązki:

  • Zadania przy pracach wykończeniowych.
  • Pracownicy będą mieli za zadanie kłaść glazurę i terakotę oraz remontować łazienki.

Oczekiwania:

  • obowiązkowe jest doświadczenie
  • duża samodzielność
  • zorientowanie w norweskich standardach
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • mile widziane osoby które posiadają doświadczenie zdobyte w krajach skandynawskich.
  • dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Oferujemy:

  • norweskie warunki zatrudnienia
  • praca na pełen etat
  • dobre zarobki
  • pracodawca nie zapewnia zakwaterowania, może jedynie pomóc w jego poszukiwaniach
  • dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku norweskim lub angielskim oraz referencji oraz skanów dokumentów potwierdzających doświadczenie na adres:

  • rekrutacja@es-perfekt.pl

źródło: http://www.praca4u.net/glazurnik-norwegia-sierpien-2014-r-pilne-id236709.html

ID ogłoszenia: 69053e73b1134623