171 /h brutto NOK

Praca w Norwegii na budowie dla montera regipsów od stycznia bez języka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 grudnia 2014 00:41

Firma budowlana z Bergen zatrudni montera płyt karton-gips bez znajomości języka norweskiego. Oferta pracy w Norwegii przy wykończeniach – regipsach, remontach etc.

Stanowisko: Monter płyt karton-gips

Lokalizacja: Bergen

Zarobki: 171 NOK/h brutto

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za montaż płyt kartonowo- gipsowych na ścianach oraz sufitach.
  • Do zadań należeć będzie gipsowanie i inne prace remontowo wykończeniowe.

Oczekiwania:

  • przynajmniej 4 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, wymagane jest również słownictwo branżowe
  • pożądane osoby z wykształceniem np jako – pracownik robót wykończeniowych

Oferujemy:

  • umowa norweska
  • pracodawca zapewnia płatne zamieszkanie
  • satysfakcjonujące zarobki
  • możliwe nadgodziny
  • zatrudnienie w prestiżowej firmie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: norwegia@koncepcja.eu z dopiskiem ‘Monter K-G Norwegia’

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-233afa/

ID ogłoszenia: 3575481c32cc19e6