181,50/h brutto NOK

Praca w Norwegii na budowie glazurnik Bergen od zaraz z językiem angielskim

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 września 2016 02:16

Poszukujemy budowlańców na stanowisko glazurnik – kafelkarz w firmie z Bergen. Ogłoszenie pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz dla osób z językiem angielskim. oferta dotyczy zatrudnienia przynajmniej do marca 2017.

Stanowisko: Glazurnik

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Niemcy

Stawka godzinowa: 181,50 NOK na godzinę brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 5

Opis stanowiska pracy:

  • praca na stanowisku glazurnika – kafelkarza w Bergen
  • układanie nowych płytek na ściany i podłogi

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku glazurnika
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie przy projekcie rządowym do marca 2017
  • pracę po 10 godzin dziennie dla chętnych również możliwość pracy w soboty
  • miesięcznie do wypracowania jest średnio ok 200-220 godzin
  • odpłatne zakwaterowanie w wyposażonym mieszkaniu wraz z dostępem do internetu zorganizowane na miejscu w cenie 5500 NOK na miesiąc
  • od 9-10 tyś zł netto miesięcznie na czysto po odliczeniu kosztów zamieszkania

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie aplikacji z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • danieljurkiewicz12@gmail.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: “kafelkarz glazurnik do Bergen, Norwegia”

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/5-glazurnikow-kafelkarzy-do-norwegii-9000-pln10000zl-mc-netto-zakwaterowanie-3419066.html

ID ogłoszenia: 48357cddb77155d4