220-230 brutto/h NOK

Praca w Norwegii na budowie od zaraz przy wykończeniach łazienek w Lakselv 2022

  • Miasto: Lakselv
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2022 01:02

W rejonie Lakselv (północ) oferta pracy w Norwegii od zaraz na budowie przy wykończeniach łazienek. Zatrudnienie dla budowlańców ze znajomością języka angielskiego.

Agencja Pracy APS PROFIT Polska Sp. z o.o. (nr lic. 8680), poszukuje dla swojego Klienta pracowników posiadających wysokie umiejętności w wykończeniach łazienek do pracy na terenie Norwegii.

Obowiązki

tynki musujące
tynkowanie natryskowe (GRACO)
kładzenie paneli winylowych
szpachlowanie podłóg
malowanie

Oferujemy

pracę w stabilnej, wciąż rozwijającej się firmie,
umowę na warunkach norweskich
stawkę 220-230 NOK brutto / h,
bezpłatne zakwaterowanie,
zwrot kosztów przelotów po wypełnieniu kontraktu,
pracę na około 3 miesiące z możliwością przedłużenia,

Oczekujemy

doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
pełnej sprawności psychofizycznej,
umiejętności pracy w grupie,
znajomości języka angielskiego,

Oferta dotyczy pracy tymczasowej!

Jak aplikować?

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie www.apsprofit.pl/job/wykonczenia-lazienek/ oraz o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wielokrotne przetwarzanie moich danych osobowych w procesach rekrutacyjnych przez firmę APS Profit Polska zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, uchylenia dyrektywy 95/46 (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych – RODO) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych.”

źródło: https://apsprofit.pl/job/wykonczenia-lazienek/

ID ogłoszenia: 88262a3d84247b14