168,40 brutto NOK NOK

Praca w Norwegii na magazynie bez języka hurtownia spożywcza od zaraz Moss

  • Miasto: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 października 2014 03:25

Hurtownia spożywcza z Moss zatrudni od zaraz 2 osoby do pracy w Norwegii na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka norweskiego. Oczekiwane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz dobra znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: magazynier – order picker
Miejsce pracy: Moss
Zarobki: 168,40 NOK brutto/h
Liczba wakatów: 2

Zadania:
– rozkładanie towaru na magazynie
– zbieranie zamówień z wykorzystaniem terminala dotykowego
– załadunek artykułów na wózek elektryczny
– przygotowanie palet do wysyłki do klienta
– wprowadzanie, aktualizowanie stanów magazynowych w systemie komputerowym
– rozładunek dostaw, prace porządkowe

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na magazynie przy zbieraniu zamówień (warunek konieczny)
– dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
– mile widziane osoby przebywające w Norwegii
– atutem będą ważne uprawnienia na wózki widłowe, ale istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia na miejscu

Pracodawca oferuje:
– umowę na norweskich warunkach
– dodatkowe ubezpieczenie
– pomoc związaną ze znalezieniem zakwaterowania
– możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
– atrakcyjne premie za pracę na zmiany nocne

Jak można aplikować?

Osoby zainteresowane mogą wysyłać zgłoszenia za pośrednictwem strony www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=47294702 skąd pochodzi oferta.

źródło: finn.no

ID ogłoszenia: 9165438816e6e434

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii na magazynie bez języka hurtownia spożywcza od zaraz Moss”

  1. b.stefaniak90 na 12 listopada 2014 @ 13:14

    witam mam 24 lata i chetnie podejme prace. Mam kilkuletnie doswiadczenie w takich krajach jak holandia i niemcy firmy : Vergeer holland , Giant , EDEKA , DSV. praca jako orderpicker jest mi dobrze znana i nie robi najmniejszego problemu jak i jezyk angielski. nr kontaktowy 0048 516 319 252