do uzgodnienia NOK

Praca w Norwegii na magazynie z AGD bez języka Fredrikstad od zaraz

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 października 2016 00:45

Hurtownia sprzętu AGD z Fredrikstad poszukuje od zaraz pracowników bez znajomości języka na magazyn do zbierania zamówień. Oferta pracy w Norwegii z możliwością zorganizowania odpłatnego zamieszkania dla chętnych.

Stanowisko: Magazynier
Wynagrodzenie: do ustalenia
Rozpoczęcie: od końca października – początku listopada
Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozładunek towarów, sprawdzanie ich jakości, przeliczanie
  • aktualizowanie stanów magazynowych
  • zbieranie zamówień i przygotowywanie paczek do wysłania
  • inne zadania zlecone przez koordynatora

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • zdolności interpersonalne
  • szybkie tempo, zwinność, energiczność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem

Zapewniamy:

  • pracę na okres 6 miesięcy
  • zatrudnienie od zaraz
  • na życzenie zorganizowane zamieszkanie w cenie 5000 NOK na miesiąc – ewentualnie wymagane samodzielne zorganizowanie mieszkania
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 51/2016” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 40057fd6408541e2