od 195/h brutto NOK

Praca w Norwegii na magazynie z obuwiem od zaraz bez znajomości języka w Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 września 2023 01:06

Hurtownia obuwia sportowego ze Stavanger od zaraz poszukuje order pickerów do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka polegające na kompletowaniu i pakowaniu zamówień do wysyłki. Zakwaterowanie dla chętnych zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu z obuwiem

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: od 195 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko pomocnika na magazynie specjalizującym się w obuwiu sportowym. Główne zadania obejmują utrzymanie porządku na magazynie, rozładunek dostaw, przygotowywanie wysyłek oraz kompletowanie zamówień.

Wymagania:

Oczekujemy od kandydatów pełnego zaangażowania w powierzone obowiązki, energiczności oraz dyspozycyjności od zaraz. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz wysoka sprawność fizyczna. Wymagamy także umiejętności wielozadaniowości oraz posiadania aktualnego zaświadczenia o niekaralności.

Zapewniamy:

Nasza firma oferuje wsparcie ze strony koordynatora polskiego pochodzenia oraz możliwość pobierania zaliczek na wynagrodzenie co tydzień. Oferujemy przejrzystą norweską umowę o pracę oraz sumienne szkolenie pracownicze w języku polskim. Na miejscu zapewniamy zakwaterowanie w komfortowych kwaterach pracowniczych o dobrym standardzie za odpłatnością. Istnieje także możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, co pozwala na dodatkowe zarobki. Praca odbywa się w jednej zmianie, co daje pracownikom pewność stałego grafiku.

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

Lagermedarbeider 09/23

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen
e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 18664fbaa9948c45