do uzgodnienia NOK

Praca w Norwegii na produkcji przy pakowaniu bez znajomości języka Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 września 2015 23:57

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji przy pakowaniu i obsłudze maszyn produkcyjnych. Zatrudnienie w Drammen bez znajomości języka norweskiego, konieczna natomiast jest znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Drammen, Norwegia

Wynagrodzenie: atrakcyjne zarobki

Obowiązki:

  • Powyższe stanowisko to praca na produkcji przy obsłudze maszyn produkcyjnych oraz pakowaniu artykułów.
  • Osoba zatrudniona może zostać przydzielona do innych prac produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • uczciwość
  • zręczność, zdolności manualne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja czasu pracy
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie
  • uczciwość, lojalność,
  • zrównoważona osobowość
  • sprawne przyswajanie nowej wiedzy

Zapewniamy:

  • bardzo dobre stawki godzinowe
  • bezproblemowy kontakt z pracodawcą na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM na adres: post@rekrutteringshusetmork.no z dopiskiem: “Produksjonsmedarbeider”

Prosimy przesyłać wyłącznie CV w języku angielskim!

źródło: http://beta.m.finn.no/job/fulltime/ad.html?finnkode=52510277

ID ogłoszenia: 2305609137111547