od 215 /h brutto NOK

Praca w Norwegii na produkcji rowerów dla par bez znajomości języka Sandnes 2024

  • Miasto: Sandnes
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 listopada 2023 02:10

Od stycznia 2024 w fabryce z Sandnes do podjęcia praca w Norwegii na produkcji przy montażu rowerów. Zatrudnienie także dla par bez znajomości języka norweskiego. Mieszkanie dla pracowników zapewnione na miejscu w kwocie 3000 NOK miesięcznie.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów

Lokalizacja: Sandnes, Norwegia

Pensja: od 215 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od stycznia 2024

Umowa: do września 2024

Opis stanowiska:

  • Montaż rowerów: Składanie różnych części w celu kompletnego montażu rowerów zgodnie z wytycznymi fabryki.
  • Kontrola jakości: Zapewnianie wysokiej jakości gotowych produktów poprzez dokładne sprawdzanie i testowanie rowerów przed ich wysyłką.

Wymagania:

  • Doświadczenie nie jest wymagane: Chęć nauki i zaangażowanie w pracę.
  • Zdolność pracy fizycznej: Zdolność do wykonywania pracy fizycznej związanej z montażem rowerów.
  • Umiejętność pracy zespołowej: Zdolność do efektywnej współpracy z innymi członkami zespołu.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub norweskiego.

Oferujemy:

  • Zapewnione mieszkanie dla pracowników w cenie 3000 NOK miesięcznie.
  • Możliwość zatrudnienia dla par nawet bez znajomości języka norweskiego.
  • Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy od stycznia 2024.
  • Umowa zatrudnienia do września 2024 zapewniająca stabilność zatrudnienia.

Aplikacja:

Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich warunkach do września roku 2024.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca listopada.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 6496557fd220388d