do uzgodnienia NOK

Praca w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Stavanger 2019

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2019 02:22

Oferujemy zatrudnienie w Stavanger dla sprzątaczek przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii 2019 ze znajomością języka angielskiego. Pracodawca zapewnia wsparcie w kwestii zakwaterowania.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu domów i mieszkań
  • pracownik ma się stosować do wymagań klientów – wykonywanie zadań w odpowiedni sposób
  • dbanie o powierzone sprzęty i auto

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • zdolność do pracy w grupie
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • szybkość, energiczność, zwinność
  • bezkonfliktowość, punktualność
  • zdyscyplinowanie
  • wielozadaniowość oraz posiadanie podzielności uwagi
  • dobra koncentracja i przykładanie się do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdy z lotniska do mieszkań pracowniczych
  • wysokie pensje zgodnie z układem zbiorowym
  • zatrudnienie z norweskim ubezpieczeniem społecznym

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +47 998 96 342 ‬

Można również przesyłać zgłoszeni poprzez źródło.

źródło: https://gratka.pl/praca/sprzataczka/ob/13334165

ID ogłoszenia: 205d6119bdbaf53