158 brutto NOK

Praca w Norwegii w hurtowni na magazynie bez znajomości języka od zaraz Moss

  • Miasto: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 maja 2014 03:04

Hurtownia odzieży z Moss poszukuje od zaraz 2 osoby do pracy w Norwegii na magazynie przy komisjonowaniu, pakowaniu bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie na zastępstwo od maja do końca sierpnia.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Moss
Zarobki: 158 NOK brutto za godzinę

Zadania:
– praca w hurtowni odzieży polegająca na zbieraniu, kompletowaniu zamówień
– komisjonowanie, przepakowywanie towaru na magazynie
– etykietowanie, pakowanie do wysyłki

Wymagania:
– biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– doświadczenie w pracy na magazynie przy komisjonowaniu
– sumienność, pracowitość, odpowiedzialność
– gotowość do podjęcia pracy od 16-go maja do końca sierpnia 2014
– chęć do pracy na zmiany nocne oraz na nadgodziny

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy
– zapewnione zakwaterowanie w mieszkaniu 2os. koszt 2500 NOK od osoby
– terminowe wypłaty zarobków
– agencja nie pobiera żadnych opłat za pośrednictwo
– zapewniona telefoniczna opieka polskojęzycznego koordynatora

Nr. ref.: pr/041/2014

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem dnia 9 lub 12 maja.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/041/2014

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 59536ad0e4a5053

3 komentarze na “Praca w Norwegii w hurtowni na magazynie bez znajomości języka od zaraz Moss”

  1. DZIEN DOBRY WITAM JESTEM MARIUSZ JESTEM ZAINTERESOWANY PRACA JESTEM DYSPOZYCYJNY OD JUZ.PROSZE O KONTAKT 0048694075418.POZDRAWIAM

  2. Klaniam sie ciekawa oferta moge podjac sie tej pracy w kazdej chwili moj nr. 889 779 330 lub goz-mak@wp.pl

  3. Witam serdecznie. Ja z moim chłopakiem ( 20 lat) jesteśmy bardzo zainteresowani praca. Jesteśmy staranni, dobrze wykonujemy każde powierzone zadanie, posiadamy prawo jazdy kat. b. Język angielski bardzo dobry w mowię i piśmie. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz. Bardzo nam zależy i czekamy oczywiście na kontakt.
    Numer telefonu; 883393302