Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

od 199 burtto/h NOK

Produkcja czekolady praca Norwegia bez znajomości języka od zaraz w fabryce z Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 lutego 2023 00:59
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Produkcja czekolady praca Norwegia bez znajomości języka od zaraz w fabryce z Oslo

Opis

Fabryka czekolady z okolic Oslo poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Norwegii na produkcji słodyczy. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione w kwocie 4000 NOK miesięcznie.

Stanowisko: Pracownik produkcji słodyczy czekoladowych

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: od 199 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Obowiązki:
Osoba zatrudniona na stanowisku pracownika produkcji w małej rodzinnej fabryce produkującej czekoladę będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie kontroli jakości, ozdabianie i pakowanie produktów, a także nadzór nad napełnianiem opakowań. Po odpowiednim szkoleniu, pracownik będzie także obsługiwać bardziej skomplikowane urządzenia produkcyjne.

Wymagania:
Wymagania dla kandydata to umiejętność pracy w zespole, gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz, samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność, a także wysoka wydajność.

Zapewniamy:
Pracodawca zapewnia uczciwe i terminowe wypłacanie wynagrodzeń, świadczenia socjalne, wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia, zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę, ubezpieczenie zdrowotne, dostęp do świadczeń socjalnych, wdrożenie w obowiązki, szkolenia pracownicze w zależności od zapotrzebowania, odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby i możliwość pobierania zaliczki raz na tydzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

produksjonsarbeider/03/23

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 4163e6a3560d919

    

ilość wszystkich wyświetleń: 1512, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.