Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

od 198/h NOK

Produkcja kanapek praca Norwegia bez znajomości języka od zaraz w fabryce z Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 września 2023 01:10
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Produkcja kanapek praca Norwegia bez znajomości języka od zaraz w fabryce z Oslo

Opis

Od zaraz fabryka żywności z Oslo poszukuje chętne osoby do pracy w Norwegii przy produkcji kanapek i wrapów. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego, angielski mile widziany. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Miasto: Oslo, Norwegia

Termin: od zaraz

Pensja: od 198 NOK na godzinę pracy brutto

Opis obowiązków:

Oferta pracy w renomowanej fabryce spożywczej, gdzie głównym zadaniem będzie produkcja wyśmienitych kanapek. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie stanowiska pracy, staranne przygotowanie składników – włączając w to mycie, krojenie, obsługę specjalistycznego sprzętu oraz dbanie o nieprzerwany proces produkcyjny. Naszym priorytetem jest zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny związanych z pracą przy żywności.

Oczekiwania:

Poszukujemy kandydata, który będzie cechować się pełną punktualnością, solidnością oraz odpowiedzialnym podejściem do powierzonych zadań. Dodatkowo, wymagamy przynajmniej podstawowej znajomości języka angielskiego, co ułatwi efektywną komunikację w miejscu pracy.

Zapewniamy:

Oferujemy legalną, norweską umowę o pracę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym konkurencyjne wynagrodzenie. Dbamy o terminowe wypłaty pensji i dajemy możliwość pobierania zaliczek. Dla naszych najlepszych pracowników istnieje opcja długotrwałej współpracy. Wspieramy naszych pracowników w kwestiach formalnych oraz zapewniamy ubezpieczenie zdrowotne. Dodatkowo, oferujemy darmowe zakwaterowanie w komfortowym pensjonacie pracowniczym oraz dodatek w postaci bezpłatnych kanapek podczas przerwy lunchowej.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/009/23. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 66064fba4f55e6d4

  

ilość wszystkich wyświetleń: 832, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.